Reakce na příspěvek
"Rokycansko - 19. jsme byli ve dvou různých lesech a prakticky nic, bylo to ještě slabší než před třemi týdny (kdy jsme byli v jinak velmi hojném a…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
2 příspěvky za posledních 7 dní
Staňa z Hor
02. 07. 2020 - 10:23
Včera Zbiroh - houby usušené na stojáka - mladé plodnice pouze kováři a masáci ...
Dado
30. 06. 2020 - 17:58
Dnes tak hodku v lese na Klatovsku a celkom peke kúsky,cervivost tak 30%
tatun
28. 06. 2020 - 15:26
zapomněl jsem na hnědáky a babky.
wenzel
25. 06. 2020 - 12:12
Stana..to myslíš jako Z kašperských hor?
vašek
23. 06. 2020 - 07:25
Mířkov