Reakce na příspěvek
"zdravím všechny houbaře,prosím,mám jednu otázku,v pátek jedu na pár dní k Domažlicům,mám nějakou šanci uspět: Díky Vašek"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
1 příspěvek za posledních 7 dní
Staňa z Hor
02. 07. 2020 - 10:23
Včera Zbiroh - houby usušené na stojáka - mladé plodnice pouze kováři a masáci ...
Dado
30. 06. 2020 - 17:58
Dnes tak hodku v lese na Klatovsku a celkom peke kúsky,cervivost tak 30%
tatun
28. 06. 2020 - 15:26
zapomněl jsem na hnědáky a babky.
wenzel
25. 06. 2020 - 12:12
Stana..to myslíš jako Z kašperských hor?
vašek
23. 06. 2020 - 07:25
Mířkov