Reakce na příspěvek
"Ahoj dnes jsem byl kousek od Domažlic tak jako václavky paráda. Ale to je asi všechno jinak je neskutečné sucho
Ten kdo by chtěl vědět co roste na…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
1 příspěvek za posledních 7 dní
Lukas
12. 10. 2024 - 18:52
Verčo můžeš upřesnit
Verča
12. 10. 2024 - 21:33
Upřesňuji : Raková ;)
Lukas
13. 10. 2024 - 11:00
Děkuji Verčo....to mám vedle
David
12. 10. 2024 - 15:06
5kc
Michal
16. 10. 2024 - 13:26
ahoj ,vím že se to nedělá a brdy znám 30 let do puntiku vše prolezeno,mohl by jste nastínit alespon ve které části? Padrtské rybníky horní dolní láz a dál jsem byl tento týden a tam jich je docela požehnaně ,jen chci zkusit jiné místo třeba Ohrazenice ,Krejčovka atd
Daner
16. 10. 2024 - 12:42
Krásná fotka 👍