Reakce na příspěvek
"Ahoj dnes jsem byl kousek od Domažlic tak jako václavky paráda. Ale to je asi všechno jinak je neskutečné sucho
Ten kdo by chtěl vědět co roste na…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
1 příspěvek za posledních 7 dní
Jana
13. 10. 2022 - 20:49
Nádhera.,
Jana
13. 10. 2022 - 20:51
To je úlovek... tajné přání z olomouckého...👍
Hroch
07. 10. 2022 - 11:53
Zítra jedu do Boru u Tachova. Nezná někdo zdejší situaci růstu? Děkuji za info
Jara
06. 10. 2022 - 14:28
Včera severně od Zbiroha. 2 hodiny, 2 koše , asi 6 kg celkem. Spousta suchohříbků, krásné hřiby borové a dubové. Vše mladé a zdravé, radost pohledět.
Hroch
04. 10. 2022 - 13:36
Končím letošní houbařskou sezónu
Pepik
02. 10. 2022 - 23:03
To moc v ty Zihly už neroste.....
Hroch
30. 09. 2022 - 14:08
Prosí o situaci u Kařezu děkuji za info