Reakce na příspěvek
"V pátek okolí Kdyně několik holubinek a hřib kovář je sucho .Když nezaprší nebude růst ano to málo.
Ten kdo by chtěl vědět co roste na Domažlicku…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
1 příspěvek za posledních 7 dní
Jana
13. 10. 2022 - 20:49
Nádhera.,
Jana
13. 10. 2022 - 20:51
To je úlovek... tajné přání z olomouckého...👍
Hroch
07. 10. 2022 - 11:53
Zítra jedu do Boru u Tachova. Nezná někdo zdejší situaci růstu? Děkuji za info
Jara
06. 10. 2022 - 14:28
Včera severně od Zbiroha. 2 hodiny, 2 koše , asi 6 kg celkem. Spousta suchohříbků, krásné hřiby borové a dubové. Vše mladé a zdravé, radost pohledět.
Hroch
04. 10. 2022 - 13:36
Končím letošní houbařskou sezónu
Pepik
02. 10. 2022 - 23:03
To moc v ty Zihly už neroste.....
Hroch
30. 09. 2022 - 14:08
Prosí o situaci u Kařezu děkuji za info