Reakce na příspěvek
"Ahoj dnes jsem byl kousek od Domažlic tak jako václavky paráda. Ale to je asi všechno jinak je neskutečné sucho
Ten kdo by chtěl vědět co roste na…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
2 příspěvky za posledních 7 dní
Michal
05. 09. 2022 - 11:11
Krásná sušárna balkonova
Hroch
05. 09. 2022 - 16:20
Můžete prosím upřesnit lokaci moc děkuji.
Květa l
06. 09. 2022 - 06:27
Mezi Holoubkovem a Svojkovicemi.
Jana
04. 09. 2022 - 12:22
Rokycansko začínají kováři, hříbky, pár klouzků, za dvě hodiny v lese plná taška👍🏻
Vratis
04. 09. 2022 - 10:36
Jdeme
Pavel
04. 09. 2022 - 11:17
Krásné
Michal Hora
04. 09. 2022 - 01:12
Sobota odpoledne, do lesa jsem se dostal v 17:30!!