Reakce na příspěvek
"Ahoj dnes jsem byl kousek od Domažlic tak jako václavky paráda. Ale to je asi všechno jinak je neskutečné sucho
Ten kdo by chtěl vědět co roste na…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
2 příspěvky za posledních 7 dní
Michal Hora
07. 06. 2022 - 19:18
Už se k liškám a kovářům přidaly i babky
Hroch
07. 06. 2022 - 17:28
Prosím o info začalo už něco u Kvaně dekuji
Michal Hora
07. 06. 2022 - 12:45
Včera u Stříbra jeden kovář a spousta lišek
Jan
07. 06. 2022 - 12:29
leda tak houbeles ...
Zachy
05. 06. 2022 - 20:43
× Hříbek
Hans
06. 06. 2022 - 13:22
Nejspíš Hřib dubový.
Zachy
10. 06. 2022 - 12:02
Děkuji
Macík
05. 06. 2022 - 10:20
Plzeň sídliště skvrňany v parku