Reakce na příspěvek
"Já jsem našel hromada Holubinek namodralích,3 Hřiby dubový a 13 Hřibů žlutomasích."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
6 příspěvků za posledních 7 dní
Eskymo
13. 12. 2025 - 12:42
Horni Pocernice
Jura
19. 11. 2025 - 12:47
Chystám se o víkendu do Prágle. Rostou u vás ještě nějaká hubiska nebo nemáte nic?
Jan
16. 11. 2025 - 17:27
Přední Kopanina
Andrea
13. 11. 2025 - 09:12
Hezké. Lišky nálevkovité jsem snad letos ještě neviděla. Asi u nás v Čimickém a v Ďáblickém lese nejsou. Škoda.
Barhubka
03. 11. 2025 - 00:55
Hlasim, že v Milíčkovský les je plný čirůvek fialových 😊
Ahojki
31. 10. 2025 - 23:52
Kam na houby kolem prahy?
Andrea
25. 10. 2025 - 11:50
Ten je nádherný. Kde na Praze 15 ten barák je?