Reakce na příspěvek
"Dobrý den,
Můžete mi potvrdit že to je jedla Bedla ?
Znemožňuje mě,že je oproti těm co jsem byl zvyklý sbírat taková masitejsi ( větší,pevnější)…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
25 příspěvků za posledních 7 dní
MusH
03. 06. 2024 - 15:39
Pozor na ty houby z pohledu kamery dole, ty bych rozhodne nejedl..
Zuza
02. 06. 2024 - 13:56
Okolí Řevničov bída . Jen klouzky .