Reakce na příspěvek
"V pondělí odpoledne jsem si zkontroloval svá místa v listí na okraji Prahy a moc mne to potěšilo. Už jich není tolik, ale je to parádní takhle na…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
25 příspěvků za posledních 7 dní
MusH
03. 06. 2024 - 15:39
Pozor na ty houby z pohledu kamery dole, ty bych rozhodne nejedl..
Zuza
02. 06. 2024 - 13:56
Okolí Řevničov bída . Jen klouzky .