Reakce na příspěvek
"Kytín, 2h v lese cca 60-70% hub je s plísní, přejel jsem kus cca 2km k Voznici.. tam plíseň 95%+ a to i u " prašivek" za 2h pouze 2 přijatelné houby…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
19 příspěvků za posledních 7 dní
Mirak1
29. 10. 2022 - 20:33
Dobrý večer, prosím, co je to za houby? Děkuji
Daner
30. 10. 2022 - 16:43
Super, děkujeme za krásné fotky. Dan
Pavel
02. 11. 2022 - 04:20
Krásné fotky, děkuji.
Houbytoday
01. 11. 2022 - 21:20
To je anděl 👼 ze zadu. HT
Marie H.
26. 10. 2022 - 15:00
Prosím rostou ještě houby v okolí Stříbrné Lhoty a Skalky ?
Předem díky za odpověď !
Zdeněk
26. 10. 2022 - 07:39
Našel někdo kolem zámku Loučeň václavky?
Kde rostou kŕemenáče březové(leccinum versipelle
25. 10. 2022 - 17:36
Úvvvaly