Reakce na příspěvek
"Já houbaření 50 let nemůže to ještě růst musí měsíc jít na horu je půlka září za týden už budete moc psát jak je to super houbami pokud završí váš vlk"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
16 příspěvků za posledních 7 dní
Mirak1
29. 10. 2022 - 20:33
Dobrý večer, prosím, co je to za houby? Děkuji
Daner
30. 10. 2022 - 16:43
Super, děkujeme za krásné fotky. Dan
Pavel
02. 11. 2022 - 04:20
Krásné fotky, děkuji.
Houbytoday
01. 11. 2022 - 21:20
To je anděl 👼 ze zadu. HT
Marie H.
26. 10. 2022 - 15:00
Prosím rostou ještě houby v okolí Stříbrné Lhoty a Skalky ?
Předem díky za odpověď !
Zdeněk
26. 10. 2022 - 07:39
Našel někdo kolem zámku Loučeň václavky?
Kde rostou kŕemenáče březové(leccinum versipelle
25. 10. 2022 - 17:36
Úvvvaly