Reakce na příspěvek
"Byl jsem na houbách v čísovickém lese. Sucho, větvičky praskaly pod nohama. Našel jsem pouze jednoho podpapírníka, nechal jsem ho tam ležet. Nejsem …"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
25 příspěvků za posledních 7 dní
celakovice
29. 09. 2022 - 02:21
Celakovice
celakovice
29. 09. 2022 - 02:20
Celakovixe
Jaroslav
29. 09. 2022 - 14:52
Co roste v Čelákovice. Nic konkrétního z tvého příspěvku se nedozvíme.
Lesem...
29. 09. 2022 - 23:26
To jsou pak večery dlouhé že? :)
Miroslav
28. 09. 2022 - 14:14
Tak konečně prší.To by mohly začít rust houby u Rudy u Rakovníka.Zkoušel tam někdo hledat?
Jindřich L
28. 09. 2022 - 21:19
Minulý týden se u Rudy dalo ještě něco najít, tento týden v pondělí už skoro nic.