Reakce na příspěvek
"Sice prý v lese teď houby moc nejsou (je tam docela sucho), ale při dnešním výletě na kole jsem jich u Nového Strašecí kolem lesní cesty z Rudy na…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
23 příspěvků za posledních 7 dní
celakovice
29. 09. 2022 - 02:21
Celakovice
celakovice
29. 09. 2022 - 02:20
Celakovixe
Jaroslav
29. 09. 2022 - 14:52
Co roste v Čelákovice. Nic konkrétního z tvého příspěvku se nedozvíme.
Lesem...
29. 09. 2022 - 23:26
To jsou pak večery dlouhé že? :)
Miroslav
28. 09. 2022 - 14:14
Tak konečně prší.To by mohly začít rust houby u Rudy u Rakovníka.Zkoušel tam někdo hledat?
Jindřich L
28. 09. 2022 - 21:19
Minulý týden se u Rudy dalo ještě něco najít, tento týden v pondělí už skoro nic.