Reakce na příspěvek
"Dnes okolí Dobříše směrem na Voznici. 1.5 Hodin v lese, Taky spousta Klouzků a Bedel. Po víkendovém nájezdu houbařů, jsem toto vůbec nečekal!!"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
23 příspěvků za posledních 7 dní
celakovice
29. 09. 2022 - 02:21
Celakovice
celakovice
29. 09. 2022 - 02:20
Celakovixe
Jaroslav
29. 09. 2022 - 14:52
Co roste v Čelákovice. Nic konkrétního z tvého příspěvku se nedozvíme.
Lesem...
29. 09. 2022 - 23:26
To jsou pak večery dlouhé že? :)
Miroslav
28. 09. 2022 - 14:14
Tak konečně prší.To by mohly začít rust houby u Rudy u Rakovníka.Zkoušel tam někdo hledat?
Jindřich L
28. 09. 2022 - 21:19
Minulý týden se u Rudy dalo ještě něco najít, tento týden v pondělí už skoro nic.