Reakce na příspěvek
"16. 11. 2024, Brdy nad Jincemi, od 13:15 do setmění. Stejně jako většina z vás, houbo hobíků, jsem dneškem pověsil košík na hřebík. Sezóna byla…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
18 příspěvků za posledních 7 dní
František
10. 09. 2022 - 06:35
Brdy, ano rostou, hřiby, klouzci a babky
Martin
09. 09. 2022 - 19:27
Chocnějovice a okolí roste něco ? Děkuji
Martin
09. 09. 2022 - 16:47
Dobrý den, roste něco Nižbor a okolí. Děkuji
Zuza
10. 09. 2022 - 08:43
Včera u Nižboru nebyla ani prašivka 🤷♀️
Lenka
09. 09. 2022 - 10:13
Dobrý den, nevíte prosím někdo, jestli rostou houby v okolí Uhlirskych Janovic?
Děkuji.
Ája
08. 09. 2022 - 22:46
Brdy - houbařů ráj.....jen to chce zajít víc do lesa.