Reakce na příspěvek
"Křivoklátsko, Tři Stoly. Po deseti dnech žádná změna. Zase nic. Jen ten Sírovec je stále na svém místě, jen nepatrně větší. Pro porovnání dávám i…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
17 příspěvků za posledních 7 dní
František
10. 09. 2022 - 06:35
Brdy, ano rostou, hřiby, klouzci a babky
Martin
09. 09. 2022 - 19:27
Chocnějovice a okolí roste něco ? Děkuji
Martin
09. 09. 2022 - 16:47
Dobrý den, roste něco Nižbor a okolí. Děkuji
Zuza
10. 09. 2022 - 08:43
Včera u Nižboru nebyla ani prašivka 🤷♀️
Lenka
09. 09. 2022 - 10:13
Dobrý den, nevíte prosím někdo, jestli rostou houby v okolí Uhlirskych Janovic?
Děkuji.
Ája
08. 09. 2022 - 22:46
Brdy - houbařů ráj.....jen to chce zajít víc do lesa.