Reakce na příspěvek
"Já houbaření 50 let nemůže to ještě růst musí měsíc jít na horu je půlka září za týden už budete moc psát jak je to super houbami pokud završí váš vlk"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
18 příspěvků za posledních 7 dní
Kurna
10. 09. 2022 - 08:43
Nevíte jestli rostou houby okolo RICAN ? Dekuji
Moudro
10. 09. 2022 - 09:58
Zkusil bych nejaky les ;)
František
10. 09. 2022 - 06:35
Brdy, ano rostou, hřiby, klouzci a babky
Martin
09. 09. 2022 - 19:27
Chocnějovice a okolí roste něco ? Děkuji
Martin
09. 09. 2022 - 16:47
Dobrý den, roste něco Nižbor a okolí. Děkuji
Zuza
10. 09. 2022 - 08:43
Včera u Nižboru nebyla ani prašivka 🤷♀️
Lenka
09. 09. 2022 - 10:13
Dobrý den, nevíte prosím někdo, jestli rostou houby v okolí Uhlirskych Janovic?
Děkuji.