Reakce na příspěvek
"Ahoj. Konečně budu mít ve svém nabitém diáři chvíli na sběr hub (tuto středu tam mám volno od 10 do 12). Poradíte, kam na jistotu? Ideálně blízko…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
18 příspěvků za posledních 7 dní
Pavel
05. 09. 2022 - 21:29
V okolí Zbirohu a Radnice Za 2,5 hodiny asi 10 kovářů, 15 babek, 1 sameťák a spousty klouzků asi 50, ale mohl jsem jich sebrat víc, kdybych chtěl. Kamarád, který byl na výpravě se mnou nacházel zhruba to stejné, ale měl navíc Hřiba dubového. Houby zdravé nebo jen mírně červivé. Les většinou dost suchý, kromě místa z klouzky.
Hroch
05. 09. 2022 - 17:56
Roste něco na Mšeci nebo na Drnku? Děkuji
Alois
07. 09. 2022 - 07:54
Nic neroste