Reakce na příspěvek
"Já houbaření 50 let nemůže to ještě růst musí měsíc jít na horu je půlka září za týden už budete moc psát jak je to super houbami pokud završí váš vlk"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
18 příspěvků za posledních 7 dní
Pavel
05. 09. 2022 - 21:29
V okolí Zbirohu a Radnice Za 2,5 hodiny asi 10 kovářů, 15 babek, 1 sameťák a spousty klouzků asi 50, ale mohl jsem jich sebrat víc, kdybych chtěl. Kamarád, který byl na výpravě se mnou nacházel zhruba to stejné, ale měl navíc Hřiba dubového. Houby zdravé nebo jen mírně červivé. Les většinou dost suchý, kromě místa z klouzky.
Hroch
05. 09. 2022 - 17:56
Roste něco na Mšeci nebo na Drnku? Děkuji
Alois
07. 09. 2022 - 07:54
Nic neroste