Reakce na příspěvek
"Dnes jsem se jel schválně podívat do Lánských lesů,když jsem přijel na místo,kde jsem zamýšlel parkovat,tak tam nebylo volné místo,jel jsem tam…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
19 příspěvků za posledních 7 dní
Hana Kasalická
04. 09. 2022 - 16:05
Kde přesně prosím? Jsem od Slaneho
Marie
06. 09. 2022 - 13:03
a cca kde zhruba?
Ivana
04. 09. 2022 - 13:04
Kde to je ve St.Boleslavě?
Jan
04. 09. 2022 - 11:14
Jak u Stříbrné Skalice prosím.
Lesem...
04. 09. 2022 - 10:58
Brdy 4h = 1 košík převažně v jehličí.
Hojně roste klouzek, babka a jedle. Skromně hřib smrkový, sametový, kovář a kozák habrový.