Reakce na příspěvek
"Brdy u Obecnice, 20.9., 4 hodiny v lese.
Extrémní sucho, nicméně i přesto se mi podařilo nasbírat cca 5-10kg hřiba smrkového, resp. hřiba kováře. …"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
23 příspěvků za posledních 7 dní
Roman
15. 07. 2022 - 14:45
Ahoj. Ví někdo jak to vypadá s houbami okolo Chlumce nad Cidlinou, po případě okolo Loučně -Mcely (Nymbursko)? Chci dneska po práci někam na chvilku vyrazit, ale nemohu se rozhodnout kam.
Tomáš
15. 07. 2022 - 12:06
Vůbec nic neroste. Lesy jsou akorát plný ugrošů.
Manu
15. 07. 2022 - 15:38
Lokace?
Toulavej
14. 07. 2022 - 21:02
Kladensko jedno místečko
Jarda
15. 07. 2022 - 12:23
Ty jsi taky dubák.