Reakce na příspěvek
"28.9.2024 Slavonicko. Prima den, s nebo bez hub, hlavně ať je fajn. HT
P.S. Nebylo to na kosu, ale moc pěkná houbařina. Spousty bedel, klousků ale…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
20 příspěvků za posledních 7 dní
Roman
15. 07. 2022 - 14:45
Ahoj. Ví někdo jak to vypadá s houbami okolo Chlumce nad Cidlinou, po případě okolo Loučně -Mcely (Nymbursko)? Chci dneska po práci někam na chvilku vyrazit, ale nemohu se rozhodnout kam.
Tomáš
15. 07. 2022 - 12:06
Vůbec nic neroste. Lesy jsou akorát plný ugrošů.
Manu
15. 07. 2022 - 15:38
Lokace?
Toulavej
14. 07. 2022 - 21:02
Kladensko jedno místečko
Jarda
15. 07. 2022 - 12:23
Ty jsi taky dubák.