Reakce na příspěvek
"Ahoj. Konečně budu mít ve svém nabitém diáři chvíli na sběr hub (tuto středu tam mám volno od 10 do 12). Poradíte, kam na jistotu? Ideálně blízko…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
13 příspěvků za posledních 7 dní
Marie H.
16. 07. 2022 - 15:46
Krásný úlovek, já jsem šla včera z Černolic na Skalku a mimo dvou prašivek jsem nenašla jedinou houbu.
Jarda
15. 07. 2022 - 20:55
Ještě tam děj fotku tvojí starý ta ležela vedle .
nerf
16. 07. 2022 - 16:21
Nevěřim.
Roman
15. 07. 2022 - 14:45
Ahoj. Ví někdo jak to vypadá s houbami okolo Chlumce nad Cidlinou, po případě okolo Loučně -Mcely (Nymbursko)? Chci dneska po práci někam na chvilku vyrazit, ale nemohu se rozhodnout kam.
Tomáš
15. 07. 2022 - 12:06
Vůbec nic neroste. Lesy jsou akorát plný ugrošů.
Manu
15. 07. 2022 - 15:38
Lokace?