Reakce na příspěvek
"Musim říct, že jsem v Řevničově opravdu potkal pár hřibů hnědých, které by se daly sebrat. Ale většina je za zenitem. Pomrazky pořád nic moc. Zato…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
18 příspěvků za posledních 7 dní
Marie H.
16. 07. 2022 - 15:46
Krásný úlovek, já jsem šla včera z Černolic na Skalku a mimo dvou prašivek jsem nenašla jedinou houbu.
Jarda
15. 07. 2022 - 20:55
Ještě tam děj fotku tvojí starý ta ležela vedle .
nerf
16. 07. 2022 - 16:21
Nevěřim.
Roman
15. 07. 2022 - 14:45
Ahoj. Ví někdo jak to vypadá s houbami okolo Chlumce nad Cidlinou, po případě okolo Loučně -Mcely (Nymbursko)? Chci dneska po práci někam na chvilku vyrazit, ale nemohu se rozhodnout kam.
Tomáš
15. 07. 2022 - 12:06
Vůbec nic neroste. Lesy jsou akorát plný ugrošů.
Manu
15. 07. 2022 - 15:38
Lokace?