Reakce na příspěvek
"Kytín, 2h v lese cca 60-70% hub je s plísní, přejel jsem kus cca 2km k Voznici.. tam plíseň 95%+ a to i u " prašivek" za 2h pouze 2 přijatelné houby…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
15 příspěvků za posledních 7 dní
Matěj Čáp
10. 07. 2022 - 08:43
Nějaký typ kam vyrazit od českého brodu aby člověk něco málo taky našel?
Marcela Mrazkova
09. 07. 2022 - 19:16
Jsem tu doma
Jarka
09. 07. 2022 - 20:02
Já taky 😂
Zuzana
09. 07. 2022 - 15:43
Dnes u Března košík dubáků, většina z jednoho "místa". nějaké holubinky, ale vše v listnatém podrostu. V jehličnatém lese nic, jen kůrovec.
Petr
09. 07. 2022 - 18:14
Nemysleli ste Bezno?
Zuzana
10. 07. 2022 - 08:14
ne, Březno na Mladoboleslavsku.
Natálka
09. 07. 2022 - 14:34
Jevany