Reakce na příspěvek
"Musim říct, že jsem v Řevničově opravdu potkal pár hřibů hnědých, které by se daly sebrat. Ale většina je za zenitem. Pomrazky pořád nic moc. Zato…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
18 příspěvků za posledních 7 dní
Matěj Čáp
10. 07. 2022 - 08:43
Nějaký typ kam vyrazit od českého brodu aby člověk něco málo taky našel?
Marcela Mrazkova
09. 07. 2022 - 19:16
Jsem tu doma
Jarka
09. 07. 2022 - 20:02
Já taky 😂
Zuzana
09. 07. 2022 - 15:43
Dnes u Března košík dubáků, většina z jednoho "místa". nějaké holubinky, ale vše v listnatém podrostu. V jehličnatém lese nic, jen kůrovec.
Petr
09. 07. 2022 - 18:14
Nemysleli ste Bezno?
Zuzana
10. 07. 2022 - 08:14
ne, Březno na Mladoboleslavsku.
Natálka
09. 07. 2022 - 14:34
Jevany