Reakce na příspěvek
"Ahoj houbaři, chtěl bych se ujistit, že jde o strakoše. Dříve jsme to sbírali, ale měl jsem za sebou rodiče, prarodiče atd. Dnes bych nerad rodinu…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
16 příspěvků za posledních 7 dní
Dominik
08. 07. 2022 - 14:51
Okolí Kostelce nad Černými lesy
Zuza
08. 07. 2022 - 12:03
Okolí Hořovic vůbec nic . Les krásné zalitý , ale bohužel .
Míra
08. 07. 2022 - 12:30
Já bych to bral.😀
jarda
08. 07. 2022 - 11:02
Mohl by mi někdo říct jak to vypadá u Statenic a okolí,děkuji
Vlado
08. 07. 2022 - 09:54
Kytín a okolí
Míra
08. 07. 2022 - 11:00
Z 50% červivý, ale při troše dobré vůle to lze vykrájet a sežrat🤣
Janina
08. 07. 2022 - 05:56
Hřebeny, nechce se mi nahrát fotka... 47 dubáků!
wenzel
08. 07. 2022 - 07:09
kecáš
Janina
08. 07. 2022 - 05:53
Hřebeny