Reakce na příspěvek
"Křivoklátsko, mezi Rudou a Rakovníkem. Odpoledne znovu do lesa, bohužel po chvíli nade mnou začalo bouřit, takže jsem raději utekl. Škoda, určitě…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
19 příspěvků za posledních 7 dní
Richard z Beskyd
22. 04. 2022 - 15:42
Hnojník asi třpytivý.
Rendy
23. 04. 2022 - 18:41
Beskyďáku díky...
Rotak
11. 04. 2022 - 17:38
prosím o info kde byly ty rásné kačenky uloveny, děkuji
Rotak
11. 04. 2022 - 17:40
prosím o info kde byly ty rásné kačenky uloveny, děkuji
Martin
04. 02. 2022 - 18:06
Vzhledem k roční době by to mohla být hlíva hnízdovitá - nejedlá.
Sykora ptak
03. 01. 2022 - 19:25
Hliva ustricna roste jako diva.
Podel labe za Starou boleslavi