Reakce na příspěvek
"Bělá pod Bezdězem: Ani tady nejsou žně, ale nasbírat se dá. Pro poradne hriby je potřeba zajít hlouběji do lesa. Na okrajích jsem viděl hlavně…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
16 příspěvků za posledních 7 dní
Richard z Beskyd
22. 04. 2022 - 15:42
Hnojník asi třpytivý.
Rendy
23. 04. 2022 - 18:41
Beskyďáku díky...
Rotak
11. 04. 2022 - 17:38
prosím o info kde byly ty rásné kačenky uloveny, děkuji
Rotak
11. 04. 2022 - 17:40
prosím o info kde byly ty rásné kačenky uloveny, děkuji
Martin
04. 02. 2022 - 18:06
Vzhledem k roční době by to mohla být hlíva hnízdovitá - nejedlá.
Sykora ptak
03. 01. 2022 - 19:25
Hliva ustricna roste jako diva.
Podel labe za Starou boleslavi