Reakce na příspěvek
"Dnes u Března košík dubáků, většina z jednoho "místa". nějaké holubinky, ale vše v listnatém podrostu. V jehličnatém lese nic, jen kůrovec."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
14 příspěvků za posledních 7 dní
Lucinka
13. 06. 2021 - 17:35
Laz
Harrach
13. 06. 2021 - 20:20
Gratulace, zajímalo by mě, kde jsi tam byla. Je tam extrémní sucho a 3 hodiny hledání byla spíše utopie..😄
IVAAN
09. 06. 2021 - 23:42
Kutnohorsko
IVAAN
10. 06. 2021 - 22:09
Dobrý nález...
IVAAN
09. 06. 2021 - 23:23
Kutnohorsko