Reakce na příspěvek
"Stejně jako Lakovka i já jsem byl včera v křivoklátských lesích, ale byl jsem rozhodnut se už nechlubit. Ale když jsem viděl ty hřiby Lakovky, tak…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
15 příspěvků za posledních 7 dní
Lucinka
13. 06. 2021 - 17:35
Laz
Harrach
13. 06. 2021 - 20:20
Gratulace, zajímalo by mě, kde jsi tam byla. Je tam extrémní sucho a 3 hodiny hledání byla spíše utopie..😄
IVAAN
09. 06. 2021 - 23:42
Kutnohorsko
IVAAN
10. 06. 2021 - 22:09
Dobrý nález...
IVAAN
09. 06. 2021 - 23:23
Kutnohorsko