Reakce na příspěvek
"Včera Hraštice-Voznice krásně mokrý a pustý les . Viděna 1 zchátralá bedla a 3 občané holubinky . Až na blíže neurčené miniprašivky neroste nic . Ale…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
13 příspěvků za posledních 7 dní
Lucinka
13. 06. 2021 - 17:35
Laz
Harrach
13. 06. 2021 - 20:20
Gratulace, zajímalo by mě, kde jsi tam byla. Je tam extrémní sucho a 3 hodiny hledání byla spíše utopie..😄
IVAAN
09. 06. 2021 - 23:42
Kutnohorsko
IVAAN
10. 06. 2021 - 22:09
Dobrý nález...
IVAAN
09. 06. 2021 - 23:23
Kutnohorsko