Reakce na příspěvek
"Poprvé tento rok v lese. Brdy 9:00-12:00.
Roste hrozně moc hřibů žlučník, těch by bylo na koše. Jinak je to hodně o štěstí. Žádné lány jich nejsou,…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
25 příspěvků za posledních 7 dní
Lubik
25. 09. 2024 - 19:02
Okres Mělník. Dnes hodinka v lese
Jitka
25. 09. 2024 - 15:07
Rostou prosím houby v Klánovickém lese? Děkuji
Gabča
25. 09. 2024 - 13:34
Ahoj, můžu se zeptat, zda má někdo informaci o houbařské situaci ve Voznici a okolí? :)
Milsis
25. 09. 2024 - 13:20
Dvě hodiny Nižbor.
Kolín
25. 09. 2024 - 11:30
Kolín