Reakce na příspěvek
"Včera Hřebeny - v lese sucho, jen při cestách na známých místech 5 krásných křemenáčů, 4 kozáky a 2 suchohříbky. Všude mnoho muchomůrek červených.…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
25 příspěvků za posledních 7 dní
Milan
15. 08. 2024 - 17:09
Sice prý v lese teď houby moc nejsou (je tam docela sucho), ale při dnešním výletě na kole jsem jich u Nového Strašecí kolem lesní cesty z Rudy na Hořkovec našel docela dost. Především několik druhů klouzků, ale i jeden velký křemenáč a pár hřibů smrkových. Také tam na mne čekalo vícero kovářů, ale ty byly téměř všechny červivé. Pěkný výlet...
Hanka
16. 08. 2024 - 10:59
Jsi šikula Milanku,sportu zdar
Hroch
14. 08. 2024 - 16:59
Poslední je hořčák ten jsem tam nechat