Reakce na příspěvek
"Dnes Kersko... hřiby, kozáci, kováři, klouzci a bedly. Ale klouzků sem vzal jen pár bedel taky (na pár řízečků :_), abych to zbytečně nevyhazoval. "
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
25 příspěvků za posledních 7 dní
Bokana@seznam.cz
14. 06. 2024 - 08:21
12.6. Vyžlovka, Jevany. Sucho za 2 hodiny 3 babky.
Tomas
13. 06. 2024 - 17:11
Nemam