Reakce na příspěvek
"Andreo, vy jste to asi nepochopila. Já "sbírám" hadovky, abych je mohl následně vyhodit. Už jsem tady o tom několikrát psal. Rostou na zahradě, na…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
25 příspěvků za posledních 7 dní
Ondřej
09. 06. 2024 - 19:05
Dobrý den, to je Kostelec n. Labem? Děkuji za informaci.
Ferda Hapcburskí
09. 06. 2024 - 22:09
Kostelec n č l
Tomas
09. 06. 2024 - 12:01
Benesovsko za hodku v lese
Hroch
09. 06. 2024 - 09:11
Už někdo zkoušel Mšec nebo Srbeč? Děkuji za info