Reakce na příspěvek
"Kolem Bělé pod Bezdězem to roste přiměřeně. Klouzků (včetně strakošů) mraky a jsou vidět i pravé hřiby a kozáci. Hřiby hnědé zatím nerostou a celkově…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
25 příspěvků za posledních 7 dní
ds4428
04. 06. 2024 - 12:22
Dnes Nižbor. Napršíno, mokro, teplo, ale zatím nic. Jen pár babek, pár hnědých holubinek, jinak nic. Ale naprosto nic. Ani bedla, muchomůrka, klouzek. Naprosto nic. Chce to počkat.
MusH
03. 06. 2024 - 15:39
Pozor na ty houby z pohledu kamery dole, ty bych rozhodne nejedl..
Zuza
02. 06. 2024 - 13:56
Okolí Řevničov bída . Jen klouzky .