Reakce na příspěvek
"Pro HT: Skořice mi nevadí (je to blízko k bobrům na pařezí), ale podle mého gusta - bez feferonky to nemá duši.
Pro Andreu: Tak do roka a do dne (-1…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
25 příspěvků za posledních 7 dní
MusH
03. 06. 2024 - 15:39
Pozor na ty houby z pohledu kamery dole, ty bych rozhodne nejedl..
Zuza
02. 06. 2024 - 13:56
Okolí Řevničov bída . Jen klouzky .