Reakce na příspěvek
"Včera od 9 do 13 okolí Zvánovic, sucho, houby sušené na stojato, našli jsme od všeho něco, ale vykoupeno mnoha kilometry v nohách. Mladé houby jen…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
23 příspěvků za posledních 7 dní
ds4428
04. 06. 2024 - 12:22
Dnes Nižbor. Napršíno, mokro, teplo, ale zatím nic. Jen pár babek, pár hnědých holubinek, jinak nic. Ale naprosto nic. Ani bedla, muchomůrka, klouzek. Naprosto nic. Chce to počkat.
MusH
03. 06. 2024 - 15:39
Pozor na ty houby z pohledu kamery dole, ty bych rozhodne nejedl..
Zuza
02. 06. 2024 - 13:56
Okolí Řevničov bída . Jen klouzky .