Reakce na příspěvek
"Dnes Kersko... hřiby, kozáci, kováři, klouzci a bedly. Ale klouzků sem vzal jen pár bedel taky (na pár řízečků :_), abych to zbytečně nevyhazoval. "
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
25 příspěvků za posledních 7 dní
Jindřich L (ten s letákama a již po operaci)
25. 05. 2024 - 08:26
Dobra prace bracho! 👍
Zdeněk
23. 05. 2024 - 08:02
Nebyl jste někdo kolem zámku Loučeň jestli něco roste?
Denisa
25. 05. 2024 - 21:32
Loučeň - Chudíř, dnes jeden klouzek. Les je ale mokrý, dávám tomu 10 dnů
Jano
20. 05. 2024 - 17:18
Řevničov nic kde berete ty křemenáče????
Martin
20. 05. 2024 - 20:15
Souhlas. Neroste prakticky nic. Tohle bylo jedno místo s cca deseti křemenáči. Které jsem mimochodem nesebral, takže tam jsou pořád (pokud je nevzal někdo jiný).