Reakce na příspěvek
"Kersko - Přes vydatné deště minulý týden jsou Kerské lesy úplně suché. Včera jsem prohledával na mých místečkách tři hodiny. Obvykle na mých štacích…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
19 příspěvků za posledních 7 dní
Hans
15. 09. 2023 - 15:36
Na fotce chybí datum a čas - je o NIČEM!!!
Jakub
15. 09. 2023 - 17:53
15.9. v 7:00 stačí 👍
Romča
15. 09. 2023 - 12:23
Kde přesně?
milan
15. 09. 2023 - 12:59
údolí ticha, pořád po žluté
Miroslav
14. 09. 2023 - 19:17
Káraný
Pavel
14. 09. 2023 - 18:35
Plný koš lysohlávek ...naprostá spokojenost
Iva
14. 09. 2023 - 21:11
Ale na polívku bylo,ne?
Richard Krupka
15. 09. 2023 - 13:32
Dobrý den. V levém košíku to vypadá jak hořčácí, ale předpokládám, že to opravdu jen vypadá.