Reakce na příspěvek
"17.9.2020 v čase 17:10 - 19:15 Brdy - Dobříš a dál, směrem od Prahy
Rychlé rozhodnutí po práci zjistit, co se v lese děje. S ohledem na čas, jsem to…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
15 příspěvků za posledních 7 dní
Alesja
07. 08. 2023 - 16:34
Okolí Benešova také nic
Josef Volfík
07. 08. 2023 - 18:31
Mne raní mrtvice. Loučeň skoro nic. A další příspěvek z FB Loučeň metráky hub. Tak čemu mám věřit?
Hroch
07. 08. 2023 - 14:46
Neví někdo situaci u Tří stolů na Rakovnicku dekuji
Rendy
07. 08. 2023 - 16:03
No jo minulej rok to začalo.a kor v lysé
Radim
06. 08. 2023 - 16:47
Klouzci,holubinky. Hřiby smrkové.
Alesja
07. 08. 2023 - 16:38
Juuu to je krása
Rendy
07. 08. 2023 - 16:05
Mokrej sen z mnichovic.
Míra
06. 08. 2023 - 12:15
Dobříšsko. Na louce jsem našel krásné čerstvé pýchavky, na žampióny si musíme ještě počkat.