Reakce na příspěvek
"Tři Stoly. Klasické místo. 90 minut v lese, košík dle fotky. Chodit do jehličí, listnaté lesy nula. Babky dost červivé, bedly malé, ale spokojenost."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
16 příspěvků za posledních 7 dní
Mirak1
29. 10. 2022 - 20:33
Dobrý večer, prosím, co je to za houby? Děkuji
Daner
30. 10. 2022 - 16:43
Super, děkujeme za krásné fotky. Dan
Pavel
02. 11. 2022 - 04:20
Krásné fotky, děkuji.
Houbytoday
01. 11. 2022 - 21:20
To je anděl 👼 ze zadu. HT
Marie H.
26. 10. 2022 - 15:00
Prosím rostou ještě houby v okolí Stříbrné Lhoty a Skalky ?
Předem díky za odpověď !
Zdeněk
26. 10. 2022 - 07:39
Našel někdo kolem zámku Loučeň václavky?
Kde rostou kŕemenáče březové(leccinum versipelle
25. 10. 2022 - 17:36
Úvvvaly