Reakce na příspěvek
"18. 10. 2024, 10:05 - 14:55, Brdy, stejně jako minulý týden - nad Jincemi.
Dneska jsem si vyrazil i s čubičkou, takže to bylo zábavnější a myslím, že…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
18 příspěvků za posledních 7 dní
František
10. 09. 2022 - 06:35
Brdy, ano rostou, hřiby, klouzci a babky
Martin
09. 09. 2022 - 19:27
Chocnějovice a okolí roste něco ? Děkuji
Martin
09. 09. 2022 - 16:47
Dobrý den, roste něco Nižbor a okolí. Děkuji
Zuza
10. 09. 2022 - 08:43
Včera u Nižboru nebyla ani prašivka 🤷♀️
Lenka
09. 09. 2022 - 10:13
Dobrý den, nevíte prosím někdo, jestli rostou houby v okolí Uhlirskych Janovic?
Děkuji.
Ája
08. 09. 2022 - 22:46
Brdy - houbařů ráj.....jen to chce zajít víc do lesa.