Reakce na příspěvek
"Tři Stoly. Klasické místo. 90 minut v lese, košík dle fotky. Chodit do jehličí, listnaté lesy nula. Babky dost červivé, bedly malé, ale spokojenost."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
18 příspěvků za posledních 7 dní
Hana Kasalická
04. 09. 2022 - 16:05
Kde přesně prosím? Jsem od Slaneho
Marie
06. 09. 2022 - 13:03
a cca kde zhruba?
Ivana
04. 09. 2022 - 13:04
Kde to je ve St.Boleslavě?
Jan
04. 09. 2022 - 11:14
Jak u Stříbrné Skalice prosím.
Lesem...
04. 09. 2022 - 10:58
Brdy 4h = 1 košík převažně v jehličí.
Hojně roste klouzek, babka a jedle. Skromně hřib smrkový, sametový, kovář a kozák habrový.
Vlad
04. 09. 2022 - 08:35
Kladno