Reakce na příspěvek
"Kdybych přišel o den, dva déle, asi by to bylo ještě lepší, protože většina praváků se teprve klubala, ale pak jsem narazil na místo, kde jsem měl…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
13 příspěvků za posledních 7 dní
Hana Kasalická
04. 09. 2022 - 16:05
Kde přesně prosím? Jsem od Slaneho
Marie
06. 09. 2022 - 13:03
a cca kde zhruba?
Ivana
04. 09. 2022 - 13:04
Kde to je ve St.Boleslavě?
Jan
04. 09. 2022 - 11:14
Jak u Stříbrné Skalice prosím.
Lesem...
04. 09. 2022 - 10:58
Brdy 4h = 1 košík převažně v jehličí.
Hojně roste klouzek, babka a jedle. Skromně hřib smrkový, sametový, kovář a kozák habrový.
Vlad
04. 09. 2022 - 08:35
Kladno