Reakce na příspěvek
"Tak já dnes poprvé vyrazil do lesů mezi Rudou a Rakovníkem. Byl jsem ve Strašecí na rybách, takže to sem bylo co by kamenem dohodil.
Bohužel co se…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
25 příspěvků za posledních 7 dní
Hroch
27. 05. 2022 - 15:47
Hodinka u Tří stolu nic
Hroch
27. 05. 2022 - 11:57
Já to pojedu prubnout ke Třem stolum
Hroch
27. 05. 2022 - 11:24
Krásné už se také chystám.
Ivet
27. 05. 2022 - 11:25
A lokalita prosím
Lulu
28. 05. 2022 - 00:20
Rožmitálsko pod Tremsinem
Vendish
25. 05. 2022 - 11:42
Spíše zítra. Půjdu se asi zítra kouknout. Akorát mi řekněte jestli je teď lepší jít do listnatého nebo jehličnatého?
Rendy
25. 05. 2022 - 19:09
Nejlepší je jít do palmového. 😂
Vendish
25. 05. 2022 - 11:41
Myslím si že nejdříve dnes večer by mohli alespoň trochu začít