Reakce na příspěvek
"Dnes Křivoklátsko. Ve 2 lidech, Broumy a Kublov. V bukovem lese na kraji asi 8hribku a pak ve smrkovem na kraji lesa. Po delsim hledani jatka. I…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
25 příspěvků za posledních 7 dní
Houbička
12. 08. 2021 - 16:51
Dnes odpoledne Brdy nic moc ale smaženice bude:))
wenzel
11. 08. 2021 - 18:53
Kladensko....dnes odpoledne asi 1,5 hod.v lese,jen pár lišek,2 malé hříbky a pár babek...houby stále tady u nás zaraženo
Houbar
10. 08. 2021 - 20:13
Caute, tak mam takovej pocit, ze zacina druha vlna. Dnes 1,5 kg hribu smkovych a jiz podruhe nedaleko predchoziho mista lisky. Lisky ve strednich brdeh skoro nerostou a ja je nasel letos jiz 2x. Houbam zdar.
Michaela
10. 08. 2021 - 15:26
Bělá : okousaná holubinka a 5 hrstí lišek.
Renata
10. 08. 2021 - 13:09
Rostou kolem Úval?