Reakce na příspěvek
"Kladensko: jen tak z kola bych řekl, že se růst oživil. Holubinky, klouzci, občas kozák nebo jiná hřibovitá houba. Nejsou to žně, ale nějaké houby…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
19 příspěvků za posledních 7 dní
eliška
20. 09. 2025 - 12:17
dobrý den, mohl by jste mi říct kde konreétně? :)
Sportovecs
20. 09. 2025 - 12:31
Proc propalujete místa, kde rostou? :-(
Petr
20. 09. 2025 - 12:34
od Žiliny směr Žilinský vrch . nebo Lhota , U Hajovny a ten samý směr Žilinský vrch.
Jaroslava
20. 09. 2025 - 11:28
Kublov
Jarka
20. 09. 2025 - 10:50
Kublov
Jarka
20. 09. 2025 - 10:47
Kublov
David Kubrt
19. 09. 2025 - 22:56
eliška
20. 09. 2025 - 12:20
dobrý den, mohla bych vědět kde konkrétně jste byl?